2010 m. gegužės 9 d., sekmadienis

Arbūzo-skrudintos duonos-sūrio užkandėlėsKai vieną dieną man pasakė, kad tokia kombinacija skanu, pagalvojau "jooo"... Bet kai paragavau, negalėjau nesutikt :)
Galbūt keistai skamba, bet tai puikūs vieno kąsnio sumuštinukai.
Žinoma, arbūzas ir vienas be galo skanus, bet tokie sumuštinukai jau tiks ir greitam užkandžiui prieš pagrindinį patiekalą.

O padaromi labai paprastai, tiesiog reikia paskrudinti duoną, aš ją išspaudžiau su sausainių formele, kad būtų gražiau, bet galima tiesiog supjaustyti kvadračiukais, dėti sūrio (bandėm tik su fermentiniu, nežinau gal tiktų ir koks kitoks), ir arbūzas ant viršaus, ir viskas. Tik nepatartina jų laikyt ilgai, nes sultys iš arbūzo išsiskirs ir nebebus taip skanu, plius duona suminkštės.
SKanaus!

4 komentarai:

  1. Tikrai, kad įdomus derinys. Nė į galvą nešautų tokio daryti...

    AtsakytiPanaikinti
  2. Kodėl nešautų? Juk su obuoliais pvz. sumuštiakai labai skanu, o ar dešra ar sūris, mažas skirtumas... Bet šie labai gražiai atrodo :)

    AtsakytiPanaikinti
  3. Gal kitiems keista, kai arbūzas gan saldus, sūris į sūrumą, bet vistiek, derinys man vykęs.. tik reikia pasižaist pjaustant ar spaudžiant, bet nuo stalo jie dingo pirmieji :D

    AtsakytiPanaikinti

Tuno salotos su putpelių kiaušinukais

Tuno salotas darau gan dažnai kai norisi kažko greito ir lengvo. Šioms sunaudojau: Dvi saujas salotų lapelių Pusę raudonos ...