2012 m. kovo 1 d., ketvirtadienis

Vištiena kokosų piene


Vakarienė per pusvalandį.

Reikės:

Vištienos krūtinėlės
Porą saujų mėgiamo daržovių mišinio (naudojau tailandietišką darž. mišinį)
Skardinės kokosų pieno
Prieskonių vištienai
1 a.š. aitriosios paprikos miltelių (jei mėgiama)

Patiekimui kinietiškų makaronų arba ryžių.

Vištieną supjaustyti gabaliukais, paprieskoniuoti ir pakepinti ant keptuves pastoviai vartant ~5 min. Po 5 min. sudėti daržoves ir viską pastoviai vartant ant didesnės ugnies pakepinti, kol daržovės suminkštės. Tuo metu išsivirti ryžius.
Kai daržovės suminkštėja, supilti kokosų pieną, ir dar maišant pakaitinti apie 3 min. Ir viskas, greita vakarienė paruošta, belieka perkošti ryžius, ir patiekti į lėkštę.

4 komentarai:

 1. Nu jau skaniai atrodo, bet iš kur to pieno kokoso gauti, gal didmiesčiuose ir yra, o čia, tik ožkos:DD Ar pas jumi visose parduotuvėse jo yra?(maniškis prigriebtų sek. savaitę kaip tik iš jūsų krašto gryš)

  AtsakytiPanaikinti
 2. Kaip užrašyta būna ant skardinės?

  AtsakytiPanaikinti
 3. Ačiū, greičiausiai į Carrefour-ą užbėgs, nors ten ir brangiau kažkiek, bet juk kažkiek ir nereikia jo.Bent jau mūsų "kaimo" maxei, tai nemačiau kad būtų, kažkada dar reikėjo kažkam, ieškojau, bet veltui:)

  AtsakytiPanaikinti
 4. nu jo maxėse turbūt didesnėse jau reikia žiūrėti, nors nepagalvojau kažkaip kad deficitas tas pienas :)

  Aldi arba Lidle būtų pigiausiai, bet va ten ne visada būna, o šiaip carrefoure nebus brangiau daug, panašios kainos visur, gal CORA sakyčiau turbūt brangiausias iš visų,daugiau delhaize...

  o kokiam mieste jis būna?

  AtsakytiPanaikinti

Tuno salotos su putpelių kiaušinukais

Tuno salotas darau gan dažnai kai norisi kažko greito ir lengvo. Šioms sunaudojau: Dvi saujas salotų lapelių Pusę raudonos ...